Kanye West ve adidas, dünyanın her yerindeki spor ayakkabı sevenler için son derece sevilen ve tercih edilen ayakkabı modelleri yaratıyor. Özellikle YEEZY BOOST modelleri olmak üzere her modeli merakla beklenen YEEZY, şimdi Slide modeli ile terlik dünyasına da giriş yapıyor.

Övgüye değer ürün gamını genişletmek için, sıkı iş birlikçiler olan Kanye West ve adidas, üç farklı renk seçeneği sunan bir dizi YEEZY Slide modeli yayınlamaya hazırlanıyorlar. Kim Kardashian tarafından Ekim ayı sonlarında Instagram Hikayesi ile daha önce ifşa edilen Slide modelinde, hafif dayanıklılık sağlamak için EVA köpüğünden hazırlanmış tek parça direkt ayağa geçirmelik bir tasarım bulunurken, en üst tabanlık katmanı rahat bir adım sunuluyor. Ek olarak dış taban, kullanıcı için en uygun konfor ve yer tutuşu için stratejik bir oluk yerleşimi ile düzenlenmiştir. YEEZY Slide modelleri “Desert Sand”, “Bone” ve “Resin” renk seçenekleri ile sunulacak.

“Desert Sand” renkli adidas YEEZY Slide, 6 Aralık Cuma günü yetişkin, çocuk ve bebek boyutlarında YEEZY SUPPLY‘a özel olarak satışa çıkacak. Diğer yandan, “Bone” ve “Resin” seçenekleri yalnızca YEEZY SUPPLY ve Afrika, Güneydoğu Asya, Avustralya, Yeni Zelanda, Orta Doğu, Hindistan ve Latin Amerika’daki belirli şehirlerde ve seçili mağazalarda yetişkin, çocuk ve bebek modelleri bu cuma satışa çıkacak. Slide modelleri yetişkinler için 55 dolar, çocuklar için 45 dolar, bebek boyutları için 35 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Türkiye’deki satış noktaları için takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…