Golden State Warriors’ın all-star guard’ı D’Angelo Russell resmen Li-Ning ve Way of Wade ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Russell’ın Nike’la olan sözleşmesi geçen sezon sona erdikten sonra, PUMA ve adidas ayakkabılar giydi. Ancak, 2019 NBA All-Star, sezon öncesinden bu yana çeşitli Li-Ning modellerini giydi ve bir anlaşma imzalamasının bir kaçınılmaz olduğunu gösterdi.

Uzun zamandır Li-Ning ile iş birliği içinde olan Dwyane Wade, Instagram hesabından ortaklığın haberlerini, D’Angelo Russell tarafından da hızla paylaşılan bir fotoğrafla duyurdu. Eski 2 numaralı draft seçimi, eski Miami Heat yıldızının oyununa hayran kalarak büyüdüğünü belirterek, Wade’in anlaşmada etkili olduğunu açıkladı. Russell, Çinli spor markasının önde gelen NBA partneri olarak Portland Trail Blazers’tan CJ McCollum’a katılacak ve esas olarak Way of Wade 7 modelini giyecek. Russell, NBA’nin en popüler genç oyuncularından biri olduğundan, yakın gelecekte de bir imza modeli çıkaracağını alacağını varsaymak doğru gibi duruyor.

Wade, 2018-19 NBA sezonunun sonunda emekli olduğundan beri, WoW serisinin geliştirilmesinde uygulamalı bir rol oynamaktadır. Ekim ayında Wade, Miami merkezli yıldız Rick Ross’u Li-Ning’in ilk sanatçı ortaklığını belirleyen iki ayakkabı koleksiyonunu ortaya çıkardı. Russell’ın eklenmesi, Wade’in Li-Ning’i temsil etmek için seçtiği ilk oyuncu olduğu için başka bir kilometre taşı oldu.

Dwayne Wade ve D’Angelo Russell’ın Instagram paylaşımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.