Converse, Chuck 70 ve One Star gibi miras ürünleriyle tanınmış olabilir, ancak Massachusetts merkezli marka da, en son sonuncu yeni bir CX hattı olan yaşam tarzı ve performans yenilikleriyle çıkarıyor. Klasik Chuck Taylor – All-Star Disrupt CX, Chuck Taylor Disrupt CX ve Chuck Taylor All Star CX – yenilenen üç modelden oluşan CX hattı 3 F’ye dayanıyor: Form, fit ve function (form, uyum ve fonksiyon).

Bu 3 F, yeni malzemelerin üçlüsü ile sağlanır. Birincisi, kullanıcının ayağına kalıp oluşturan ve gelişmiş giyilebilirlik sağlayan esnek ama dayanıklı bir sentetik olan CX streç tuval. Daha sonra, PU tabanlık ve Phylon orta tabanlarını çift istiflenmiş konfor sunmak için birleştiren bir CX köpük yastıklama sistemi. Son olarak, yeni bir dış taban tasarımı gelişmiş esneklik ve dayanıklılık sağlar.

Her üç silüet de bu materyal yeniliklerini farklı bir şekilde gerçekleştiriyor. All-Star Disrupt CX, klasik bir yüksek kesimli Chuck üst kısmı ve genişletilmiş bir topuk sayacı ve bir kesik orta ayak ile abartılı bir orta tabanla övünür. Öte yandan, All-Star CX, özgün bir Chuck stili sunar, ancak modern bir his için CX kanvas, köpük ve yeni dış taban tasarımını kullanır. Şeffaf tilki alternatif bir stil katar ve yeni orta taban teknolojisini gösterir.

Son olarak, Chuck Taylor Disrupt CX, şık, dantelsiz bir üst kısmı All-Star Disrupt CX’in genişletilmiş topuğu ve All-Star CX’in yarı saydam stillerini birleştirir. Her biri zamansız siyah, beyaz ve kırmızı karışımında sunulur. Bu sıralı sürümlerin yanı sıra, her biri özel markalama ile tamamlanan beyaz ve siyah renkte bir TAKAHIROMIYASHITATSoloist tarafından hazırlanmış All-Star Disrupt CX’leri de var.

Converse Global Footwear Başkan Yardımcısı Brandis Russell, “CX, Converse’in her zamankinden daha fonksiyonel, şık ve rahat ayakkabı yaratmasına izin veriyor,” diyor. “Zamanla, unsurlarını yaptığımız her ayakkabı ürününe entegre etmeyi planlıyoruz.”

TAKAHIROMIYASHITATheSoloist’in All-Star Disrupt CX’leri 12 Mart’ta piyasaya sürülecek. Sıradaki üç modelin her biri 19 Mart’ta Converse web mağazasında bir çıkması ile başlayacak. Perakende satış fiyatları henüz açıklanmadı.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.