adidas, bu yaz başlarında yapılan ilk lansmanı takiben ikinci bir iş birliği için AriZona Iced Tea ile geri döndü. Adidas bu kez, Continental Vulc ve adilette silüetlerini içeren bir koleksiyonda dört klasik AriZona içki lezzetine saygı gösteriyor. Toplamda 12 ayakkabıdan oluşan (ikisi çocuk ayakkabısı olan) iş birliği, AriZona’nın en popüler lezzetlerinden ilham alıyor: Ginseng ve Ballı Yeşil Çay, Limon, Mucho Mango ve Karpuz.

Continental Vulc’un dört rengi, yukarıda belirtilen dört AriZona içki tatını referans alıyor. Nubuktan yapılmış ve işlemeli kanvas panellere sahip siyah ve turkuaz renkli çift, Ginseng ve Bal kutulu Yeşil Çayı temsil ediyor. Beyaz tam taneli deri yineleme, spor ayakkabı zıt turkuaz ayrıntılara ve çok işlemeli grafiklere sahip olduğu için AriZona’nın Limon lezzetini gösteriyor. Mucho Mango ve Karpuz lezzetleri sırasıyla sarı ve kırmızı renk tonlarını alır. Her biri nubuk ve kanvastan üretilirken, işlemeli grafikler lezzetin orijinal tasarımını referans alıyor.

Ek olarak, iki kadın modelinde Continental Vulc’un renkli boyaları, Ginseng ve Bal tadında Limon ve Yeşil Çay’dan esinlenmiştir. Limon versiyonunda siyah nubuk ve kanvas var ve kutunun geometrik deseniyle basılıyor. Ginseng ve Ballı spor ayakkabılara sahip Yeşil Çay, lezzetin kiraz çiçeği deseninin her tarafını kapsayan vitrinlerle pembe ve turkuazdır.

Yeni AriZona Iced Tea x adidas koleksiyonu 1 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.