Ritz-Carlton otel zinciri, 2020 ve 2021 sezonları için rezervasyonlarla lüks bir yat ve cruise hizmeti başlattı. Ritz-Carlton Yacht Collection, süper yatlar ile denizde Ritz-Carlton otelleri ile aynı düzeyde premium konaklama imkanı sunmayı hedefleyecek.

Ritz-Carlton Yacht Collection

Gemiler 298 yolcu alabilir ve özel okyanus manzaralı teraslara sahip 149 süite sahiptir. Çatı katındaki süitlerin bazıları, odaları açık konsept alanlara kaydırmak için iki katlı düzenlere, yerden tavana pencerelere ve sürgülü duvarlara sahip tasarımlara sahiptir. Yatların özel iç mekanları İsveçli Tillberg Design ile iş birliği içinde tasarlandı.

Bir basın bülteninde Ritz-Carlton Yacht Collection CEO’su Douglas Prothero, “Ritz-Carlton Yacht Collection’ın farklı tasarımı bizi, geminin kendi içinde bir varış noktası olduğu sektördeki yeni bir alana yerleştiriyor” dedi.

Üç yattan ilki olan Evrima, Karayipler, Akdeniz, Kuzey Avrupa ve Latin Amerika’ya benzersiz yolculuklar sunuyor ve ulaşılması zor liman şehirlerine ve diğer cruise gemilerinin giremediği limanlara ulaşacak. Diğer olanaklar arasında Michelin yıldızlı Şef Sven Elverfeld’in restoranları, eksiksiz hizmet veren bir spa, sürükleyici geziler ve The Humidor adı verilen bir puro ve konyak bar gibi salonlar bulunmaktadır.

Ritz-Carlton Yacht Collection

Aşağıdaki galeriden lüks yatın görsellerini inceleyebilir ve hizmetin web sitesinden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

En iyi cruise turları için tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Karantina Sonrası Hayali: Kruger Shalati Train Lodge

Benzersiz, egzotik ve manzaralarla dolu tüm beklentilerinizi karşılayacak.

Dünyanın en hızlı otonom treni Çin’de hizmete girdi

2022 Pekin Kış Olimpiyat Oyunları öncesinde hizmete giren tren 350 km/saat hıza ulaşabiliyor.