Porsche, şirketin yeni 992 serisi 911’lerin ilk özel modeli olan Carrera 4S “Belgian Legend Edition” modelinin perdesini açtı.

Özel sürüm, yarış kariyeri boyunca çoklu yarış zaferlerini sağlamlaştıran ve Stuttgart üreticisi ile yaşayan bir efsane olarak görülen eski Formula 1 yarış pilotu Jacky Bernard Ickx’in 75. doğum gününe saygı duruşunda bulunuyor. Porsche Carrera 4S “Belgian Legend Edition” 911 böylece Ickx’i özelleştirme detayları ile anıyor.

Porsche Carrera 4S Belgian Legend Edition

Sürümün tabanı, 992 Carrera 4S üzerine inşa edildi – 444hp ve 530 Nm torka sahip yeni 911’in dört tekerlekten çekişli, altı turbo düz altı motoru. Bu sınırlı sayıdaki model ilk olarak, sürücünün ikonik mavi yarış kaskına atıfta bulunan Paint to Sample ‘X Blue’ dış boya – Porsche’nin Exclusive Manufaktur özelleştirme programı aracılığıyla değiştiriliyor. 20 ve 21 inç Carrera Classic jantlar ayrıca özel beyaz vurgularla özel renklere ulaşıyor.

İç mekanda, kabin siyah deri ile kaplanmış, standart C4S’de bulunmayan özel ayrıntılarla: saplı Pebble Grey koltuk boruları, ‘911’ koltuk başlıkları, ‘X’ dikiş ve özel imzalı merkezi deri kol dayama yeri yalnızca “Belgian Legend” modelinde bulunuyor. ”Ayrıca, Ickx’in imzaları otomobilin B sütunlarında ve özel anahtarlık kutusunda bulunuyor.

Porsche, 911 Carrera 4S Belgian Legend Edition’ın sadece 75 adedinin halka sunulacağını ve sadece Belçika’da satılacağını doğruladı.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.