Uluslararası süperstar The Weeknd olarak bilinen Torontolu şarkıcı-söz yazarı Abel Tesfaye yaklaşık 1.200 gün önce Starboy albümünü çıkardı. Şimdi, eleştirmenlerce beğenilen ilk albümü House of Balloons’un dokuz yıllık yıldönümünde yayınlanan dördüncü stüdyo projesi After Hours ile geri dönüyor.

The Weeknd After Hours

14 parçalı geniş bir yolculuk olan After Hours, The Weeknd tarafından Hunter S.Thompson’un Fear and Loathing in Las Vegas gibi yansıtılan “beyin eriten psikotik bölümü” olarak tanımlandı. Martin Scorsese’nin After Hours görselleriyle buluşuyor. Bu zihniyet ilk önce “Heartless” müzik videosuyla, daha sonra da kaotik ve kanlı “Blinding Lights” ile taçlandı.

Gece geç saatlerde yapılan talk show’larda ve Saturday Night Live’da öne çıkan konuk olarak sayısız görünümden sonra, bir zamanlar gizemli bir şekilde tekrarlanan ve gizlenen Weeknd’in spot ışığı kabul etmek için her zamankinden daha fazla istekli olduğu açıktı. Bu, şöhretin tuzaklarıyla boğuşmak, bir kalabalığın önünde bir gülümseme koymak, ancak After Hours kısa filminde sahne dışı derin duygusal kargaşa, ağrı ve izolasyonla uğraşmak anlamına geliyordu.

The Weeknd After Hours albümünü aşağıdaki Apple Music ve Spotify linklerinden dinleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Billie Eilish, James Bond: No Time to Die film şarkısını ortaya çıkardı

Yıldız şarkıcı bir 007 tema şarkısı yazıp söyleyen en genç şarkıcı oldu.

Selena Gomez üçüncü stüdyo albümü Rare ile geri döndü

5 yıllık zor geçen bir aranın ardından Selena yeni albümü ile karşımızda.

Justin Bieber Changes albümü ile dönüşünü tamamladı

Albümde Travis Scott, Kehlani, Quavo, Post Malone gibi yıldızlar da yer alıyor.

Eminem sürpriz yeni albümü ile karşımızda: Music To Be Murdered By

Juice WRLD, Anderson .Paak, Black Thought, Q-Tip ve daha fazla sanatçı ile çalıştı.