Selena Gomez son albümü Revival’ı yayınlamasından bu yana yaklaşık beş yıl geçti ve o zamandan beri lupusla ilişkili bir böbrek nakli geçirdi, kalp kırıklığı yaşadı ve duygusal olarak parçalandığını itiraf etti. Selena Gomez üçüncü stüdyo albümü Rare tüm bunları ve ardından projenin “A Sweeter Place” çıkışında Kid Cudi’den ve “Crowded Room” da 6LACK’dan ek özelliklere sahip 13 pop şarkısı ile başa çıkıyor.

Selena, Justin Bieber ile olan geçmiş ilişkisini anlatır ve Rare şarkısını “son birkaç yıldaki günlüğü” olarak adlandırır. “People You Know”, geçmiş aşk çabalarına özellikle dokunaklı bir yanıttır. “So many wasted nights with you/ I still could taste it. I hate it, wish I could take it back ’cause we use to be close/ But people can go/ From people you know to people you don’t/ And what hurts the most is people can go/ From people you know to people you don’t.”

Gomez, en sevdiği ortak iş birliği yaptığı Julia Michaels ve Justin Tranter’ı şarkı yazımı bölümünde yardım için ve her şeyden önce kendini sevgiyi savunan en net ve odaklanmış formunda Selena’nın ne sonuç verdiğini söylüyor. Selena Gomez – Rare albümünü aşağıda tam olarak dinleyin ve en son single’ı için yeni çıkan müzik videosunu izleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

The Weeknd dördüncü stüdyo albümü After Hours ile karşımızda

“Beyin eriten psikotik bölüm” sonunda geldi.

Billie Eilish, James Bond: No Time to Die film şarkısını ortaya çıkardı

Yıldız şarkıcı bir 007 tema şarkısı yazıp söyleyen en genç şarkıcı oldu.

Justin Bieber Changes albümü ile dönüşünü tamamladı

Albümde Travis Scott, Kehlani, Quavo, Post Malone gibi yıldızlar da yer alıyor.

Eminem sürpriz yeni albümü ile karşımızda: Music To Be Murdered By

Juice WRLD, Anderson .Paak, Black Thought, Q-Tip ve daha fazla sanatçı ile çalıştı.