Netflix, Martin Scorsese’nin yeni filmi The Irishman’ın resmi fragmanını bu hafta sonra New York Film Festivali galasının öncesinde yayınladı. Ve kesinlikle yeni görüntülerle dolu. Fragman en altta.

Hızlı tempolu fragman, gangster türünün kralının (Casino, Goodfellas, Taxi Driver) geri döndüğünü ve stil dolu döndüğünü gösteriyor.

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’nin rol aldığı Martin Scorsese imzalı THE IRISHMAN’de, 2. Dünya Savaşı sonrası Amerika’daki organize suç dünyası, gazi, dolandırıcı ve 20. yüzyılın en azılı isimlerinin yanında çalışmış bir mafya tetikçisi olan Frank Sheeran’ın gözünden anlatılıyor. Onlarca yıllık bir süreci anlatan film, Amerikan tarihindeki çözülememiş en büyük gizemlerden biri olan efsanevi sendika başkanı Jimmy Hoffa’nın ortadan kaybolma hikâyesini ele alıyor. THE IRISHMAN, izleyicileri organize suç dünyasının gizli koridorlarında, bu dünyanın nasıl işlediğini, rekabetleri ve ana akım politikayla bağlantılarını gözler önüne seren muazzam bir yolculuğa çıkarıyor. Joe Pesci, Al Pacino ve diğerlerini gösteren iki buçuk dakikalık fragmanın temelini oluşturan Hoffa’daki suikastin konusu.

Fragman ayrıca, filmin VFX teknikleri ile De Niro’nun gençleştirilmesinin sağlandığına da daha yakından bir bakış sunuyor.

The Irishman 27 Kasım’da Netflix’e düşecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?