Supreme ve The North Face, Kış 2019 sezonunu yeni bir Nuptse iş birliği sürümüyle tamamlıyor. Koleksiyon, The North Face’in son derece işlevsel ve Nuptse silüetlerinden sonra aranan özelliklerini kullanıyor, ancak her birini New York etiketi ile eşanlamlı bir şekilde yeniden yorumluyor.

Nuptse Pantolon, Nuptse Ceket ve 700-Fill Down atkıdan oluşan bu koleksiyon, siyah paneller ve etiketlerle karıştırılmış buruşuk bir kağıt görünümlü baskıya sahiptir. Yalnızca Supreme için üretilen Nuptse Ceket, suya dayanıklı bir kabuk ve paketlenebilir bir kaput ile 700-Fill Down yalıtımı içerirken, Nuptse Pants, 700-Fill Down yalıtımı ile birlikte suya dayanıklı bir yapı görür. Koleksiyon, seyahat için paketlenebilir 700-Fill Down atkı ile tamamlanıyor.

The North Face Mavi Nuptse Mont Satın Al

Supreme x The North Face Kış 2019 Nuptse Koleksiyonu 26 Aralık 2019’da Supreme’in New York, Brooklyn, Los Angeles, San Francisco, Londra, Paris mağazaları ile online satış mağazasında satışa çıkacak.

The North Face Yeşil Nuptse Mont Satın Al
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.