Disney’in Aladdin’in bir canlı aksiyon uyarlamasının ardından yönetmen Guy Ritchie, yaklaşan projesi The Gentlemen ile yönetmenlik kariyerine başlamasına yardımcı olan imzalı cesur suç-komedi türüne dönmeye karar verdi. The Gentlemen filminin yeni fragmanı da geldi.

Bu sonbaharın başlarında ilk fragmanı piyasaya süren filmin ikinci görsel sunumu Matthew McConaughey’i Londra’da çok başarılı bir ot satan bir operasyon yürüten Amerikalı bir yabancı olan Mickey Pearson olarak gösteriyor. Çıkan dedikodu kısa bir süre sonra Mickey’nin parası çıkarmak istediğini ve böylece şehirdeki haydutların bölgesini gasp etmeye çalışmasına neden oldu. Tıpkı Ritchie’nin geçmiş filmlerinde olduğu gibi, The Gentlemen de hızlı konuşma, şemalar, şantaj ve çok daha fazlası ile dolu.

McConaughey ile birlikte film, A listesi yetenekleri Charlie Hunnam, Jeremy Strong, Colin Farrell ve daha pek çok yıldızın performanslarına sahip. Ritchie’nin Lock, Stock ve Two Smoking Barrels and Snatch gibi geçmiş hit’lerini sevenler, bu projesinin de tadını çıkaracaklar.

Aşağıda fragmanı izleyebileceğiniz The Gentlemen 24 Ocak 2020’de vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?