NFL yıldızı Odell Beckham Jr, geçenlerde Browns’ın sezon açılışında Richard Mille saati ile sahaya çıktı. Giydiği saatin 350 bin dolar fiyat etiketine sahip olduğu öğrenildi. Bu fiyat sizi şaşırtacak kadar değilse, Richard Mille kısa süre önce saatin henüz tanıtıldığı 2019 Singapur Formula 1 Grand Prix ile ortaklaşa yeni bir model ortaya koydu. Daha fazla ayrıntıya girmeden önce, belki bu RM 50-04 Kimi Räikkönen modeli için en büyük gözleri fal taşı gibi açacak özelliği fiyat etiketi oldu. Tam 1,063,000 dolar.

Dünyada sadece 30 ile sınırlı olan Manual Winding Tourbillon Split-Seconds Chronograph Kimi Räikkönen (evet, modelin asıl uzun ismi bu) hem adını verdiği sürücüye hem de Alfa Romeo Yarış Takımı’na övgüde bulunuyor. Yapısı hakkında daha spesifik olmak gerekirse, saatin ön ve arka kısmının, 600 kat 45 mikron kalınlığında silikondan oluşan Quartz TPT®’den üretildiğine dikkat etmek önemli. Materyal, parçaya uzaylı teknolojisine benzer tasarımını veren şey. Bu RM 50-04, ayrıca titanyum ve Karbon TPT bileşenleri ile hafiftir. Ayrıca fütüristik tork, fonksiyon ve güç rezervi göstergelerinin yanı sıra Räikkönen yarış numarası olan 7 numarasına da sahibiz.

2007 Formula 1 Dünya Şampiyonu, kendi sözleriyle, “Finlandiya’da Biz “cesaretimiz” ve kararlılığımızla tanınırız diyor. Bunun için bile bir sözümüz var – sisu. Ancak yaptığım sporda sisu yeterli değil. Yüksek performanslı teknolojiye ve takım çalışmasına güvenmeliyim ama hepsinden önemlisi, aynı zamanda büyük bir tutku olmalı! Richard Mille, bu üçünün tümü ile yıllardır kendi motorunu çalıştırdı – cesaret, teknolojik yetenek ve hepsinden öte eğlence. Bu yüzden bileğimdeki çığır açan RM 50-04 ile direksiyonda olduğum için çok mutluyum.”

Richard Mille Kimi Räikkönen Modelinin Tam Özellikleri:
Model Adı: Richard Mille RM 50-04 Tourbillon Split-Seconds Chronograph Kimi Räikkönen
Kasa / Kadran: 44.50mm çap x 49.65mm yükseklik x 16.10mm kalınlık, sınıf 5 titanyum
Suya Dayanıklılık: 50m (5 bar)
Hareket: Kalibre RM50-03, manuel sarma
İşlevler: Saat, dakika, bölünmüş saniye kronograf, 30 dakikalık toplayıcı
Frekans: 21,600 h/s (3 Hz)
Güç Rezervi: 70h
Kayış: Grafen ve kauçuk

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.