Bir dizi dedikodunun ardından, Prada ve adidas şimdiye dek görülmemiş iş birliğini resmen açıklamak için bir araya geldiler. Siyah detaylandırma ile vurgulanmış temiz bir “Optic White” temeli etrafında odaklanmış olan İtalyan lüks moda evi ve Alman spor giyim etiketinin ortak çalışması, klasik Superstar ayakkabı modelini yeniden yorumladı.

İtalya’da Prada tarafından üretilen spor ayakkabı, kauçuk kabuk burunlu ve uygun kauçuk kapşonlu, birinci sınıf, tam işlenmiş deri bir yapıya sahip. Dil üzerinde kontrast markalaşması, Prada’nın yan taraftaki “MADE IN ITALY” üzerine yerleştirilen tanınabilir logosunun yanısıra, orta taraftaki sürüm numarasının yeniden düzenlenmesi ve arka taraftaki Trefoil logolarının yanında görünür. Ayakkabıya eşlik eden Prada’nın bowling çantası ayakkabıya uyan ve adidas spor çantalarının işlevselliğini kullanan genişletilmiş bir versiyonudur.

Prada x adidas Superstar ve Bowling Çanta Seti sadece 700 parça ile sınırlı olacak ve 4 Aralık’ta adidas.com ve prada.com ile seçkin Prada ve adidas lokasyonlarında sunulacak. Fiyat bilgileri için bizi izlemeye devam edin.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.