Önemli ilişkisini sürdüren Louis Vuitton, Virgil Abloh’u yaklaşmakta olan UNICEF Silver Lockit Bracelet modelini tasarlamak için görevlendirdi. Her zaman olduğu gibi, her bir aksesuarın satışından elde edilen karın bir kısmı kar amacı gütmeyen kuruluşa bağışlanacaktır. Ortaklıklarına 2016 yılında başlamasından bu yana, Louis Vuitton ve UNICEF yaklaşık 10 milyon dolar topladı.

“Siyah”, “Turuncu”, “Seladon Yeşili” ve “Mavi” renklerinde mevcut olan UNICEF x Louis Vuitton Silver Lockit’in en son modelinde daha kalın ayarlanabilir bir halat kordonu bulunur. Kordonda dört adet 925 ayar gümüş zincir bağlantı ve oyulmuş bir LV asma kilit bulunur.

390 € (yaklaşık 425 dolar) fiyatla satışa sunulan Virgil Abloh, UNICEF x LV Silver Lockit Bracelet 21 Şubat tarihinde online ve Louis Vuitton mağazalarında satışa sunulacak. Satılan her aksesuar için Louis Vuitton, UNICEF’in tüm dünyadaki ihtiyaç sahiplerine su, sıhhi tesisat, beslenme, eğitim, sağlık ve koruma erişimi sağlama çabalarına 100 Euro (yaklaşık 110 ABD Doları) bağışta bulunacak.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.