Aston Martin, etkileyici güç istatistikleri ve güçlendirilmiş bir tasarıma sahip 2020 Vantage Roadster modelini tanıttı ve yeni Aston dünyanın tam otomatik dönüştürülebilir tavanına sahip.

2020 Aston Martin Vantage Roadster

Tavanı, ultra kompakt bir mekanizma sayesinde elde edilen 50 kilometreye kadar olan hızlarda yedi saniyenin altında katlandığı için, Aston Martin bu teknolojik başarıyla övünüyor. Yeni tavanının yanı sıra, Aston Martin Vantage Roadster, Mercedes-AMG kaynaklı 4.0 litrelik çift turbo V8’e sahip ve 503 HP ve 684 Nm tork pompalayarak, aracı 0’dan 100’e 3.7 saniyede ve 304 kliometre maksimum hıza ulaştırıyor.

Ayrıca yeni Roadster modeli, Vantage’ın 70. yıldönümünü kutlamak için Aston Martin’in ikonik “Vane” ızgarasının yanı sıra bir dizi yeni alaşım jantla donatılmıştır. Diğer eklemeler arasında ZF sekiz ileri otomatik şanzımanın yanı sıra arka amortisörlere özel iyileştirmeler, Adaptif Sönümleme Sistemi yazılımı ve Sport, Sport+ ve Track şasi modlarına uygun ESP kalibrasyonu yer alıyor.

Aşağıdaki galerideki 2020 Aston Martin Vantage Roadster’a bir göz atın. Spor otomobilin yaz aylarına yollara çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.