KITH, dünyanın en tanınmış Japon restoranlarından biri olan Nobu ile işbirliğini göstermek için tam bir bakış açısı sunuyor. İlk olarak New York Moda Haftası sırasında KITH AIR podyum şovunda görülen 17 parçalı KITH x Nobu kapsül koleksiyonu, Nobu’nun eşsiz pişirme tarzını belirgin bir KITH tarzında sunuyor.

Kapsül koleksiyonu, Nobu restoranlarının pelüş düzeniyle bilgilendirilen Kapitone Antrenör Ceket ve Çeyrek Fermuarlı Gömlek gibi KITH’in giyim hattında yeni olan siluetleri içerir. Nobu’nun Japon kimliğine sadık kalırken, seçkin eserler özel Sakura çiçek ve koi balık baskı desenleriyle basılmış ve ortak markalaşmanın ötesinde başka bir tematik detaylandırma seviyesi eklenmiş.

Kapsül boyunca görünen ayrıntıların çoğu, lüks ve marka kimliğinin ikili motiflerini pekiştiriyor; bu dokunuşlar arasında yumuşak elmas kabartmalı nakışlar, metalik logolar ve yan yana Japon ve Amerikan bayrağı yamaları bulunur. Giyilebilir parçaları tamamlamak bir saten Nobu x KITH x New Era şapkadır, zahmetsizce ortaklığı tamamlayan zahmetsiz bir aksesuardır.

Nobu x KITH koleksiyonunu daha da kutlamak için, KITH, imza Nobu tatlılarından ilham alan iki yeni tarif yayınlayacak. The Caramel Soba Cha Swirl ve Banana Soy French Toast Milkshake, 27-30 Eylül tarihleri arasında New York’un SoHo semtindeki KITH Treats’te mevcut olacak.

Kapsül koleksiyonunun 30 Eylül’de KITH’in web sitesinde ve tüm mağazalarda satışa sunulmasını bekleyin. Fiyatlar 60 ile 225 dolar arasında değişmektedir.


Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.