Thom Browne 2001’den beri geleneksel kıyafet sınırlarını zorluyor, ancak eşsiz dünya görüşü şimdiye dek bir imza kokusu içermiyordu. İsviçreli koku üreticisi Givaudan’ın yardımıyla marka, vetiverin ana notalarına odaklanmış altı adet cinsiyetsiz parfüm koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Browne Vogue’a “Bu kokuların ikonik olmasını istedim ve benim için ikonik bir koku, özellikle de hem erkek hem de kadınlar için uygun olan vetiver” dedi. Browne ve Givaudan, çeşitli potansiyellerdeki aralık boyunca bulunan özel bir uyum oluşturmak için Haitian Vetiver Yağı dahil üç farklı vetiver ekstraktını bağladı.

Vetyver Absolute, imza vetiver harmanının en kuvvetli miktarına sahip olması nedeniyle en “saf” olarak tanımlanır. Vetyver Absolute’nin ardından, gündüz kullanımı düşünülerek tasarlanan üç ışık kokusu olan Cucumber 01, Grapefruit 02 ve Rose 03 bulunmaktadır. Whiskey 04 ve Smoke 05 seti tamamlayarak geceleri kullanılması istenen keskin bir duman oluşumu sağlar. Her parfüm 09.27.65 (Browne’in doğum günü), ardından modelleri ayırt etmek için 01 ile 05 arasında sayılıyor. Örneğin, Cucumber 01 “09.27.65.01.” şeklinde sunuldu. “Kendileri için bir imza oluşturan insanları takdir ediyorum” diye devam ediyor Browne. “Bu yüzden birden fazla koku geliştirmek istedik”.

Açılış parfüm koleksiyonu, Ekim ayının başlarında Thom Browne mağazalarında, Thom Browne’ın web sitesinde satışa sunulacak.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.