Aylarca süren bekleyişten sonra, Juventus sonunda Palace x adidas futbol iş birliğinden ortaya çıkan formayı gün yüzüne çıkardı.

Juventus’un dün gece Genoa ile oynayacakları maçta yalnızca birkaç dakika önce Cristiano Ronaldo liderliğindeki ekip, Londra merkezli paten markası, Three Stripes ve kulübün ana forma göğüs sponsoru Jeep’in markalı yeni forması ile karşımıza çıktı. Çoğunlukla beyaz eşyalar neon yeşili dokunuşlarla ve arka tarafındaki büyük logo yerleşimleriyle tamamlanmış.

Klasik Juventus çubuklu forması ve adidas’ın 2006 Dünya Kupası formalarına referans olan ortak marka koleksiyonu aynı zamanda atkılar ve şapkalar da içerecek. Aşağıdaki bazı parçalara göz atın ve tüm koleksiyonun yakında açıklanması için bizi izlemeye devam edin.

Palace ile yaptığı iş birliği ile İtalyan devi, yeni kampanyaları sırasında Jordan markalı formalarını kullanan Fransa Ligue 1’ın güçlü ekibi Paris Saint-Germain’in izinden yürüyen bir başka futbol girişimini işaret ediyor.

Juventus Palace x adidas Forma

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.