Geçen yılın Aralık ayı başında Beyoncé, kişisel Instagram hesabına birkaç resim göndererek önümüzdeki IVY PARK x adidas iş birliğini tease etti. Şimdi de merakla beklenen unisex kapsül için bir video teaser paylaştı.

Klip, hayranlara ürün yelpazesinde yer alan öğelere yeni bakışlar vermenin yanı sıra 2NE1’dan CL, Beyoncé ile birlikte poz veriyor. Beyoncé, başka yerlerde, çizgili çorap benzeri bir bot da dahil olmak üzere çizgili eşofmanları, akan elbiseleri ve ayakkabıları sergiliyor. Video teaser’ına ek olarak, Beyoncé de çizgiyi tanıtmak için iki yeni fotoğraf yayınladı. Koleksiyon, hem giyim hem de ayakkabı ürünlerine yayılacak ve ayrıca bir dizi aksesuar ve takı da içerecek.

View this post on Instagram

IVY PARK January 18

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

ELLE ile yaptığı röportajda Beyoncé, “Bu yeni çizgi eğlenceli ve yaratıcılığa, nihai güce katkıda bulunuyor. Unisex ayakkabı ve konfeksiyon koleksiyonu tasarlamaya odaklandım çünkü IVY PARK’ta çok fazla erkek gördüm. Markayı benimsemeleri beklenmedik bir armağandır. Cinsiyetten bağımsız kıyafetlerin güzelliğini ve sözde moda kurallarını çiğnemeyi takdir ediyorum. Şirketimi geri aldığımda kendime bir şans verdim. Hepimizin şansı ve kendimize bahse girme konusunda kendimize güveniyoruz.” dedi.

Lansman önce Beyoncé, “IVY PARK’ın tek sahibi olarak yeniden başlatabilmem rüya gibi bir şey.” dedi. “Ekibim, adidas ekibi ile bu ilk koleksiyon için vizyonumu hayata geçirmek için çok çalıştı ve minnettar ve gururluyum. Aksesuarlardan kıyafetlere ve ayakkabılara kadar, bireysel tarzlarındaki gücü kabul eden ve özgürce ve cesurca yaşayan herkes için en sevdiği zırh görevi gören parçaları tasarlamak ve yeniden hayal etmek istedim.”

Hayranlar Beyoncé IVY PARK x adidas koleksiyonunun 18 Ocak’ta satışa çıkmasını bekleyebilir.

View this post on Instagram

IVY PARK January 18

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

View this post on Instagram

IVY PARK January 18

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.