ESPN, çıkacak olan Michael Jordan belgeseli The Last Dance için yıldızlarla dolu ikinci bir fragmanı paylaştı. Bu yeni önizleme, Barack Obama’dan Phil Jackson, Scottie Pippen, Kobe Bryant ve Justin Timberlake’e kadar uzanan yıldızların bir liste ile projenin nefesini, derinliğini ve gücünü gösteriyor.

İlk kez 2018 yılının Aralık ayında ön izlemenin yapıldığı, uzun zamandır beklenen on bölümlük belgesel, MJ’in 6. ve son NBA Şampiyonası’na giden 1997-98 sezonunda Jordan’ın Chicago Bulls’unu takip ediyor. Bir kamera ekibine sezon boyunca ekibe özel erişim sağlandı ve birden fazla röportajla karıştırılan görünmeyen görüntüleri, ekibin 90’ların sonunda, Jordan popülaritesinin zirvesindeyken popüler kültür dünyası üzerindeki etkisinin kapsamını göstermeyi amaçlıyor.

“The Last Dance”, Haziran 2020’de yayınlanmaya başlayacak. On bölümün tamamı, en son HBO’nun ‘Andre the Giant’ belgeseli üzerinde çalışan Jason Hehir tarafından yönetiliyor. Mike Tollin’in yapımcı koltuğunda olduğu bu belgesel ESPN ve Netflix’in ortak yapımıdır.

Aşağıdaki Twitter linkinden Michael Jordan belgeseli The Last Dance yapımının fragmanını izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.