Toyota, Supra araç serisine bir ekleme yaptığını açıkladı. Toyota GR Supra olarak adlandırılan yeni amiral gemisi, yeni 2.0 litrelik twin-scroll turbo ve dört silindirli bir motora sahip. Yeni konfigürasyon 258 beygir gücü ve 400 Nm tork üretirken, spor otomobili 100 kg daha hafif hale getiriyor.

Toyota GR Supra Fuji Speedway

50:50 ön-arka dengeli Toyota GR Supra daha iyi tepki, çeviklik ve kullanım sağlar. GR Supra Baş Mühendisi Tetsuya Tada şunları söylüyor: “Çevik direksiyon ve sabit viraj tutuşu elde etmek için, 50:50 ağırlık dengesi hedeflerken yeni otomobilin ağırlığını azaltmak için çok çalıştık. Bu bize büyük zorluklar getirdi tabi, ancak hedeflerimizden taviz vermek istemedik.”

Yeni modelin piyasaya sürülmesi, özel bir beyaz metalik boya rengiyle gelen bir “Fuji Speedway” versiyonunu da görecek. Diğer detaylar arasında 19 inçlik mat siyah jantlar, kırmızı ayna gövdeleri, karbon fiber kaplama ve kırmızı ve siyah Alcantara döşeme yer alıyor. Şu anda yalnızca Mart 2020 Avrupa sürümü için yayınlanacak olan GR Supra “Fuji Speedway” modeli sadece 200 adet ile sınırlı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.