Eski araba koleksiyoncusuysanız ancak RM Sotheby’nin son egzotik yarış arabaları seçimi, daha lüks bir sürüş deneyimi arzunuzu tatmin etmedi ise, şanslı gününüzdesiniz: Hollanda’daki Autoleitner şu anda nadir bulunan bir 1975 Mercedes-Benz 600 Pullman W100 limuzin satışa çıkardı.

Kilometre sayacında sadece yaklaşık 1000 mil kaydederken, otomobilin kendisi Mercedes-Benz Classic ve Daimler AG’den özenli bir restorasyon süreci ile tamamlandı: Yedi yıl süren ve tamamlanması 3 milyon dolara mal olan bir limuzindi. Orijinal 6.3 litrelik V8 motor, limuzinin şanzıman sistemi ile birlikte baştan aşağı yeniden inşa edildi ve eski araca yeni bir hayat verdi. Dış kısmı 70’lerin lüksünün zarif tasarım hassasiyetlerini korumasına rağmen, iç kısmı katlanabilir bir masa, LCD televizyon, Bluetooth surround ses stereo sistemi ve çeşitli güç destekli mobilyalar içerecek şekilde yükseltildi. Aracın satın alınması, orijinal anahtarlarını ve tam belgelerini de içerecek.

Şu anda satışa sunulan Mercedes-Benz 600 Pullman W100 hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi Autoleitner’a gidin.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Tamamen yeni ve elektrikli Fiat 500 tanıtıldı

“Daha iyi bir gelecek yaratmak için harekete geçme zamanı”