Sony Vision-S isimli yeni bir elektrikli araba tanıttı. CES 2020‘de öne çıkan yeni konsept otomobil, Vision-S adıyla şık bir sedan şeklinde geliyor. Bu haber kesinlikle şaşırtıcı gelse de, Sony, cep telefonları, kameralar ve hatta ünlü Walkman gibi yeni ürün kategorilerini sunan uzun bir geçmişe sahip.

Sony Vision-S

Kaynaklara göre, teknoloji şirketi Sony Vision-S konseptinin inşası için Continental, Bosch, Genetex, Magna ve Nvidia gibi sektör öncüleri ile ortaklık kurdu. Bununla birlikte, bunun Japon şirketinin otomatik üretime gireceği anlamına gelip gelmediği tam olarak açık değil. Kaynaklar bunun yerine, prototipin Sony’nin Apple’ın en yeni iPhone Pro’sunun Sony’nin kamera sensörlerini nasıl kullandığına benzer şekilde otomobil üreticilerine nasıl yeni teknolojiler sağlayabileceğini göstermesinin bir yolu olabileceğini tahmin etti. Ayrıca, Sony’nin kısa bir “konsept filmi”, “bu içerik ve prototip aracının gelecekteki konseptlerimizi göstermesi amaçlandığını” belirtiyor.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.