Lamborghini, saygın giriş seviyesi süper otomobili Huracán EVO RWD arkadan itişli versiyonunu tanıttı.

4WD süper ve hiper arabaları ile bilinen marka, nadiren arkadan itişli modeller sunuyor. Yepyeni bir RWD Huracán alternatifinin piyasada olduğu haberi, otomobilin her zamanki dikilen noktadan doğasını yükselterek, sürücüyü heyecanlandırıp eğlence için kullanabilme kabiliyetiyle yükseltiyor.

Lamborghini Huracán EVO RWD

Lamborghini’nin yeni modeli, diğer Huracán modellerinde bulunan aynı V10 motorunu içeriyor, ancak 4WD sürümünde bulunan 632 HP yerine 610 HP ile geliyor. Ayrıca, özel olarak kalibre edilmiş bir Performans Çekiş Kontrol Sistemi içeren hafif bir şasi ile birlikte gelir, yani kontrol edilebilir sürüklemeler için tork yönetimini mümkün kılarken zorlu koşullarda arka tekerlek kaymasını önlemek için gerektiğinde güç dağıtılabilir.

4WD sisteminin kaybedilmesi, yeni Huracán EVO RWD’nin orijinal muadilinden 33 kg daha hafif olduğu anlamına gelir, ancak buna rağmen, 0-100 kilometre süresi 0,4 saniye fazlası ile 3,3 saniye. Modeli farklılaştırmak için Lamborghini, daha büyük hava girişlerini sporlayan yeni bir ön ayırıcı ve modele daha fazla alçalmış hissi vermek için bir araya gelen yeni bir arka difüzör geliştirdi.

Lamborghini Huracán EVO RWD

İçeride, sahipleri otomobilin tüm bilgi-eğlence sistemlerini kontrol eden bir HMI 8.4” dokunmatik ekran bulacaklar ve geri kalanlara karşı öne çıkacak başka bir onay olarak, üstyapı değişikliklerini vurgulamak için yeni bir “Giallo Belenus” renk yolu üretildi. Yukarıdaki galerideki Lamborghini Huracán EVO RWD modeline bir göz atın ve şimdi size en yakın Lamborghini bayisinde Türkiye fiyatını sorun. Tesmilatlar 2020 baharında başlayacak.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.