Rolls-Royce, Cullinan modelini de Black Badge serisine ekledi. Özel üretim ve tehditkar bir görünüm oluşturmak için lüks SUV modelini tamamen yeni koyu tasarım ipuçlarıyla yeniden işledi.

The Black Badge servisi, Rolls-Royce’un imza estetiğinden saptı ve en başta 2016 Wraith ve Ghost’a sunulan bir dizi ısmarlama seçenek sunmaya başladı. Cullinan için Rolls-Royce, aracın içini ve dışını elden geçirerek şehir içi kullanım için tasarlanmış bir SUV geliştirdi.

Siyahın en popüler olması beklenen 44.000 adet ısmarlama boya seçeneği mevcut. Spirit of Ecstasy maskotu ve tabanı ilk kez çok parlak siyah krom görünürken, teknik karbon elyafı süslemelerine 72 saat boyunca bekletilmeden önce altı kat vernik uygulanır. Sonra Rolls elle parlatılır. Royce’un kaliteli “ayna görünümü”, tam bir homojenlik için kontrol edilmeden önce tam olarak 21 günde tamamlanıyor.

Tamamen yeni 22 inç dövme alaşım jantlar, SUV’a yeni ve çağdaş bir his katarken, çarpıcı sarı bir Coachline, Cullinan’ın yan panellerinin tüm uzunluğunu süslüyor. Rolls-Royce ayrıca yaklaşık 600 BHP ve 900 Nm tork üretmek için 6.75 litre V12 motorunu yeniledi.

Kentsel fayda temasını devam ettirmek için daha dinamik bir performans sunan, yeniden tasarlanmış bir aktarma organı ve şasi, bir baraton benzeri ses üreten yepyeni bir egzoz sistemi ve “Rolls-Royce soyundan hiç kimseye zarar vermeden aciliyet duygusu” için özel üretim vites ve gaz sistemi uygulaması.

Rolls-Royce Cullinan Black Badge içinde karanlık temayı teknik karbon kaplamalar ve tam deri bir kabin ile devam ettiriyor. İkonik Starlight tavan döşemesi koltuklarda bulunan siyah deri ile aynı şekilde teslim edilir ve 1344 fiber optik lamba ile tamamlanmış. Yeni bulunan dinamik doğasına ithafen, kırmızı ellere sahip, gösterge ekranında da görüntülenen, koyu renkli bir saat kasasının yanı sıra aşağı katlanmış arka kol dayanağı, aydınlatılmış lastik sırtı plakaları ve fırçalanmış çelik saatte bulunan Infinity bir ışıklandırma motifinin tanıtılmasıdır.

Aşağıdak galerideki Rolls-Royce Cullinan Black Badge modeline bir göz atın. Online olarak veya en yakın Rolls-Royce showroom’unda göz atın.

Aston Martin ilk motosikleti AMB 001 modelini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.