Mercedes-Maybach, en yeni tasarımını, markanın süper lüks SUV pazarındaki en büyük girişi olan tamamen yeni GLS 600 4MATIC ile tanıttı.

Mercedes-Maybach GLS, Aston Martin ve Audi’nin yeni lüks, amiral gemisi SUV’larını tanıttıklarından birkaç gün sonra ortaya çıktı ve büyük beğeni kazanan Rolls-Royce Cullinan ve Bentley Bentayga ile rekabet ederek pazarını büyütmeye devam ediyor.

Alman otomotiv şirketleri için, GLS 600 4MATIC “SUV segmentinde yeni bir lüksü temsil ediyor.” Üreticinin her taşın altına bakmış olması, otomobilin AIR BALANCE paketinin bir parçası olarak özel bir kokudan iç mekanlara kadar her şeyi geliştirmesi Maybach ortaklığı ile gerçekleşti.

Mercedes-Maybach GLS modeline 558 BHP ve 730 Nm tork içeren dört litrelik çift turbo şarjlı V8 motor taktı. 48 voltluk EQ Boost sistem teknolojisi ile birleştirilen GLS, 248 kilometre en yüksek hızına dikkatlice ama güçlü bir şekilde devam edecek.

Standart olarak sunulan bir AIRMATIC süspansiyonunun yanı sıra, en akıcı sürüş için yoldaki tüm tümsekleri deyim yerindeyse ütüleyen E-ACTIVE BODY CONTROL ile isteğe bağlı tam aktif süspansiyon ile birlikte geliyor. İçeride Mercedes-Maybach uzanmış dış arka koltuklar, genel olarak iklimlendirilmiş masaj koltukları, standart olarak opak stor perdeli panoramik bir sürgülü açılır tavan ve özel talepler programı altında çok daha fazlası elde edilebilir. Marka, sahiplerinin GLS 600 4MATIC’lerini daha da geniş dört koltuklu bir koltuk olarak sipariş edebildiklerini veya orta konsolun gümüş şampanya kadehleri ile tamamlanan bir şampanya dolabına dönmesini sağlayabileceğini belirtiyor.

Aşağıdaki galerideki Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC modeline bir göz atın ve 2020’nin ikinci yarısında piyasaya çıkmasını bekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.