Nike’ın 2019-2020 NBA City Edition üniformalarının çıkışını takiben, Toronto Raptors ve OVO bize şu anki sezon için yeni City Edition formalarına ayrıntılı bir bakış sunuyor.

Toronto’nun yeni City Edition formaları, Raptors’ın “Welcome to Toronto”sunun üçüncüsü için geri dönerken çıkıyor çünkü OVO iş birliği, kentteki basketbol kültürünü sanat, topluluk ve top yoluyla geliştirmeye devam eden bir bağlılığı anıyor.

2019-2020 formaları, trend şehir Toronto’ya özgü stilistik noktalara ek olarak, orijinal Raptors üniformalarından elemanlar içeriyor. Formalar, orijinal Raptors yazı tipinde özel bir “Toronto” kelime işaretine, orijinal Raptors üniformasını taklit eden taraflardaki “6” pürüzlü ince çizgilerden ve alt kısımlarda ince çizgili çizgilerle tamamlanan şortlar ile tamamlanıyor.

Toronto Raptors OVO NBA City Edition forması, bir dizi City Edition kıyafetleri ile beraber mağaza içi ve online olarak 27 Kasım’da satışa çıkacak. Takım, aşağıda sıralanan maçlarda bu özel tasarlanan formayı giyecek.

Welcome Toronto Maçları:
Kasım 27
Aralık 25
Ocak 17
Şubat 21
Mart 16
Mart 24

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

PUMA x First Mile iş birliğinden geri dönüştürülebilir koleksiyon

Spor giyim koleksiyonunu tamamı geri dönüştürülebilir atıklardan tasarlandı.