Şimdi 12’inci iş birliklerinde, Alman otomobil üreticisi Mercedes-AMG, bir kez daha Amerikan merkezli Cigarette Racing Team ile performans G-Wagon ve sürat teknesi ikilisi için bir araya geldi ve her ikisi de altın desenli karartılmış tasarımlara sahip.

Mercedes AMG Cigarette Racing team

Mercedes-AMG G63 modelini temel alan Cigarette Edition, AMG’nin 577 beygir gücünü iten 4.0 L süper şarjlı V8 ile donatılmıştır. 22 inç jantlar üzerinde oturan G-Wagon, parlak siyah rozetler, mat siyah marşpiyeller, koyu krom ızgara ve altın flanşlar ve orta kapaklarla dekore edilmiştir. İç mekan yenilenmiş ve bej ve koyu mavi Nappa deriden yapılmıştır. Hem paspaslarda hem de tutma kollarında Cigarette Racing markası var.

Sürat teknesine gelince, Cigarette Racing’in 59’ Tirranna AMG Sürümü, her biri 450 beygir güce sahip toplamda 2.700 beygir güce ulaştıran, altı adet süper şarjlı V8 taşıyor. Ayrıca hassas kenetlemeye yardımcı olmak için ön ve arka iticilerle donatılmıştır. İç kısmı, G63’i koltuk sırtlıklarında ve üst güvertede AMG logolarıyla aynı bej ve mavi Nappa deriyle büyük ölçüde yansıtıyor.

Mercedes-AMG Cigarette Racing Team araçların hakkında henüz fiyatlandırmalar ile ilgili bir bilgi yok ama yeni bilgiler için bizi takip edin.

Aston Martin yeni Vantage Roadster modelini tanıttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.