Harley-Davidson markası şüphesiz Amerikan motosiklet endüstrisinde çok zengin ve saygın bir mirasa sahipken, motosiklet üreticisi yine de zanaatını ve teklif edebildiklerini geliştirmenin önemini anlıyor. LiveWire, şirketin elektrikli motosiklet dünyasına ilk gerçek girişimini işaret etti ve şimdi de benzer şekilde Harley-Davidson, Pan America olarak adlandırılan ilk macera tur bisikletini piyasaya sürüyor.

Her zamanki Harley-Davidson’ın tarzındaki Pan America, markanın en yeni V-twin sıvı soğutmalı Revolution Max 1.250 cc motorunu kullanarak bolca güçle donatılmış, 140 beygir gücü ve 122 Nm’lik torku itiyor. Bununla birlikte, off-road performansını en üst düzeye çıkarmak için bir yana güç veren Amerikan motosiklet üreticisi, Pan America’nın fren sistemini ve lastiklerini geliştirmek için hem Brembo hem de Michelin ile bir araya gelerek kötü yollarda iken en iyi deneyimi yaşamanızı sağlayacak.

Harley-Davidson Pan America macera tur motosikleti 2020’nin sonlarında piyasaya sürülecek. Şimdilik daha fazla bilgi edinmek için markanın web sitesine gidin.

Harley-Davidson Pan America ne zaman çıkacak?

Harley-Davidson Pan America 2020’nin sonlarına doğru çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.