Ozark dizisinin ikinci sezonunun Netflix’te yayınlanmasından bu yana bir buçuk yıldan fazla oldu, birçok hayranı Byrde ailesi için ne olacağını merak ediyor. Streaming devi, hit dizinin geri döndüğünü açıklayan bir Ozark üçüncü sezon teaser videosu paylaştığından, üçüncü sezonun yayınlanması çok uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Netflix Ozark Üçüncü Sezon Teaser

Kısa videoda, yayın tarihini göstermek için kartları “3”, “27” ve “20” sayıları yukarı dönük olacak şekilde masaya baş aşağı yerleştiren bir krupiye bulunmaktadır. Nakit sayımı ve poker fişlerinin düşmesi ile birlikte pokerdeki “All in” tabiri yani “Her şeylerini ortaya koyuyorlar.” sloganı ekranda yanıp sönüyor. Netflix’e göre, Jason Bateman liderliğindeki dizinin üçüncü sezonu, Sezon 2’nin tamamlanmasından altı ay sonra, Marty (Bateman) ve Wendy (Laura Linney), ailenin ve kumarhanenin bir sonraki adımından ileri geri gidiyor. “Marty statükoyu muhafaza etmeyi vaaz ediyor. Helen ve uyuşturucu karteli lideri Omar Navarro ile bir ittifakın yardımıyla Wendy genişlemeyi planlıyor. Ancak Wendy’nin kardeşi Ben kasabaya geldiğinde herkesin hayatı kaosa atılıyor,” diyor Netflix’in resmi bir özetinde.

Sezon 3’ün yayınlanma tarihini duyurmanın yanı sıra Netflix, Ozark’ın yeni bölümlerini Twitter’da ilk kez inceledi. Dört yeni fotoğrafta Bateman, Linney ve Julia Garner dahil olmak üzere oyuncu kadrosunun temel üyeleri yer alıyor.

Netflix yapımı Ozark dizisinin üçüncü sezonu 27 Mart 2020’de yayınlanmaya başlayacak.

Ozark Üçüncü Sezon Teaser

Ozark üçüncü sezon ne zaman yayınlanacak?

Ozark dizisinin üçüncü sezonu 27 Mart 2020’de yayınlanmaya başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?