Önceki söylentiler artık doğrulandı: Amerikalı otomobil üreticisi General Motors, gelecek tamamen elektrikli Hummer modelini duyurdu ve klasik SUV’yi canlandırdı. İkonik ününe rağmen, orijinal Hummer markası 2010 yılında GMC tarafından kapatıldı ancak birçok hayranının heyecanı için devasa SUV, şimdi 0-100 kilometre/saat hıza sadece üç saniyede ulaşan tamamen elektrikli bir yükseltme ile geri dönüş yapacak.

General Motors elektrikli Hummer

Ancak Hummer markasını geri getirmek yerine, Hummer EV’lerin yeni serisi Hummer rozetini taşıyacak ancak bunun yerine doğrudan GMC markasıyla satılacak. Üretim, şirketin otomobil üreticilerinin özellikle elektrikli araçlar için bir fabrika oluşturmayı planladığı Detroit Hamtramck fabrikasında gerçekleştirilecek. Raporlara göre yeni Hummer, Tesla’nın merakla beklenen Cybertruck’un çıkış tarihine denk olarak 2022’de piyasaya sürülecek.

Bu hafta sonu Super Bowl LIV’in ikinci çeyreğinde 30 saniyelik bir reklam yayınlanacak ve otomobilin tamamı 20 Mayıs’ta ortaya çıkacak. Daha fazla güncelleme geldiğinde haberdar olmak için bizi takibe devam edin.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.