Ferrari, bu hafta 812 GTS ile pazarındaki en güçlü spider modelinin perdesini araladı. Daha büyük bagaj kapasitesi sağlayan geri çekilebilir sert üst kısmı nedeniyle, aracın aynı zamanda en çok yönlü spider olduğu söyleniyor. İç mekana dokunmadan, 812 GTS’nin hard top kısmı 46 kilometre hıza kadar 14 saniyede açılıyor.

Ferrari’nin 812 GTS’si 812 Superfast modelinin spider versiyonu olarak hizmet ediyor, bu nedenle benzer performans özellikleri sunuyor. Öne monteli 6.5 litrelik V12 sınıfındaki en güçlü motoru oluştururken, çift kavramalı şanzımanın vites değiştirme stratejileri otomobilin sportifliğini artırıyor. Egzoz, motordan ve egzoz borularından gelen sesi hem artırmak hem de dengelemek ve ayrıca tavan aşağıya doğru 812 GTS’nin görünümünü vurgulamak için tasarlanmıştır.

Tasarım açısından bakıldığında, 812 GTS, 1968’in 365 GTB4’ünü (Daytona) biraz rakipleyen yüksek bir kuyruğa sahip. Araç ayrıca eğik çizgi çizgileri ve kas tekerlek kemerleri içeriyor. 812 GTS’de üst indirildiğinde, tavan panelleri tonneau kapağının altında kaybolur. Ek olarak, müşteriler çok kollu jantlar için elmas kaplama, sıvı gümüş ve Grigio Scuro arasında seçim yapabilir.

Ferrari 812 GTS, benzersiz kullanım sunmak için 812 Superfast’in üretim bileşenlerini ve kontrol sistemlerini içerir. Elektrikli Direksiyon, aracın potansiyelini tam olarak göstermek için tüm elektronik araç dinamiği kontrolleriyle entegre edilmiştir. Saatte yaklaşık 337 kilometreye hızlanmadan önce 812 GTS, üç saniyenin altında 0’dan 100’e ve 8,3 saniyede 200 kilometre hıza ulaşır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.