Land Rover, ikonik 70 yaşındaki 4×4 arazi aracının yeni jenerasyonu olan Defender 2020 modelini resmen açıkladı.

Defender tartışmasız dünyadaki en efsanevi arazi araçlarından biri, sadece kendine özgü tasarımıyla değil, aynı zamanda yıllarca maceracılara yardım etmek için kullanılmış olan miras bıraktığı yeteneklerinden biridir. 2020 modeli aynı derecede belirgin ve modern estetiğine rağmen, özünde bir Defender’dır.

Land Rover, Defender 2020’yi, normal SUV testlerinin üstünde ve ötesine geçen zorlu bir test standardı olan Extreme Olay Testi prosedürü boyunca uyguladı ve çağdaş sunumunu bir dizi teknolojik özellikle donattı. Defender 2020, sürücülerin tüm arazileri kolayca keşfetmelerini sağlamak için bir araya gelen, yapılandırılabilir bir arazi yanıt sistemi, çift hızlı transfer kutusu, kilitleme merkezi diferansiyelleri ve aktif bir arka kilitleme diferansiyeliyle birlikte geliyor.

Off-road yeteneklerinin yanı sıra, Land Rover, Defender’ı diğer aile dostu modelleriyle daha uyumlu hale getirmiştir. 300 BHP veya 400 BHP motorla sunulan yediye kadar koltuklu, Apple CarPlay ve Android Auto’lu on inçlik dokunmatik ekran ve “Urban”, “Country”, “Adventure”, ve “Explorer” gibi donanım paketleri sunuyor.

Global lansmanı bugün Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yapılan Land Rover 2020 Defender modeli ile ilgili daha fazla detay almak için Land Rover Türkiye websitesini ziyaret edin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.