Gulfstream kısa süre önce özel jet endüstrisindeki en büyük uçağı ortaya çıkarıp sektörde büyük bir rüzgar yarattı. Gulfstream G700, uçağın tam ölçekli bir prototipinin herkesin beğenmesi için sahneye konulduğu 2019 Ulusal İşletme Havacılık Birliği Kongre ve Sergisi’nde açıklandı.

Özel iş seyahati için gerekli tüm özelliklere sahip olan ve ardından bazılarında, uçakta genişletilmiş aralık, gelişmiş hız ve sektördeki en yüksek, en geniş ve en uzun kabin bulunmaktadır. Gulfstream ayrıca, pilotlara iniş ile ilgili bir sorun çıkması durumunda önderlik eden yeni Predictive Landing Performance System’in G700’e dahil olacağını açıkladı.

Gerçekleşen etkinlik sırasında, Gulfstream Başkanı Mark Burns, Gulfstream G700’ün tasarımının, özellikleri tam jet serisinden çekip birleştirerek neredeyse bir bulmaca gibi yaratıldığını açıkladı. “Gulfstream G700, en yenilikçi ürünlerimizden en iyi unsurları alıyor ve güvenlik, konfor ve hızdaki hızı yeniden tanımlayan yepyeni, ileri teknoloji bir uçak oluşturmak için bunları en son gelişmelerle birleştiriyor” dedi.

Büyüklüğü ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra G700, beş oturma alanı, altı kişilik bir yemek veya konferans salonu ve beraberindeki duşlu bir ana süit dahil olmak üzere yüksek bir kabin deneyimi sunuyor. Ek olanaklar arasında yolcuları yeni zaman dilimlerine göre ayarlayabilmek için gün doğumu ve gün batımını yeniden yaratan gelişmiş bir sirkadiyen aydınlatma sistemi ve her zaman kabinde dolaşan yüzde 100 taze hava bulunmaktadır.

75 milyon dolarlık Gulfstream G700’ün tanıtım sunumunun tamamını aşağıdaki klipte izleyin.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Karantina Sonrası Hayali: Kruger Shalati Train Lodge

Benzersiz, egzotik ve manzaralarla dolu tüm beklentilerinizi karşılayacak.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.