Gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, Project Rock serisinin yeni ürünlerini satışa sunuyor. Dwayne Johnson’ın “’Project Rock’ bir marka değil, harekettir” şeklinde ifade ettiği koleksiyon, dayanıklılığı ve özel tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Birbirinden konforlu ve özel tasarımlara sahip koleksiyon, spor severlere ilham oluyor. “The Rock” (kaya) lakaplı dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson’un ruhunu yansıtan Project Rock koleksiyonu, tüm dünyada en fazla ilgi gören ve en hızlı tükenen kapsül koleksiyonlar arasında yer alıyor.

Johnson’ın sporcu ve enerjik hayat tarzından ilham alan koleksiyonda; atlet, şort, bra, tayt gibi performansa yönelik parçalar spor tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Spor ürünlerinin yanı sıra sweatshirt, t-shirt, sweatpant, çanta gibi günlük kullanıma uygun ürünler konfor anlamında koleksiyonun farkını ortaya koyuyor. Under Armour’un en yeni Project Rock koleksiyonu, erkekler, kadınlar ve gençler için büyük bir konfor sunuyor. Doğal yumuşak yapısı ile hızlı kuruyan ve rahatça esneme imkânı veren seri, sporun zorlu koşullarında bile en büyük destekçiniz oluyor.

Dwayne Johnson’ın enerjisinin ilham kaynağı olduğu Project Rock 2020 koleksiyonunu incelemek ve satın almak için Under Armour Türkiye Online Mağazası’nı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

2020 NBA All-Star maçının kaptanları ve ilk 5’leri belli oldu

LeBron ve Giannis yeniden takım kaptanı seçildiler.