Nike, bu yılki Avrupa Kupaları’nda İtalyan kulüp AS Roma tarafından giyilecek olan forma ile 2019/20 sezonu için üçüncü setlerinin dağıtımına devam etti. Barcelona, Paris Saint-Germain ve daha fazlası için olan formaların ardından, 1990’lı yılların Roma formalarından alınan koyu mavi renk şeması da dahil olmak üzere bir dizi retro ve arşiv etkisine sahiptir.

Kitin diğer özellikleri arasında Roma’nın imzası olan Giallorossi renklerinde (altın ve kırmızı) bir süslemeler var. Nike’ın retro Futura logosu da göğüste kullanılıyor, bir yandan da jakar deseninin tamamı vintage bir Roma ambleminden veya bir kurtun başının “Lupetto” kulübü sembolünden alınmış “ASR” tipografi içeren çevrelerin desenlerini bulunduruyor.

Üçüncü forma, ilk kez bugün Roma’nın ilk Avrupa Ligi olan Başakşehir maçında ilk kez giyilecek. Bu forma aynı zamanda Nike Türkiye online mağazasından ve Roma’nın web sitesinden yine bugün satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

PUMA x First Mile iş birliğinden geri dönüştürülebilir koleksiyon

Spor giyim koleksiyonunu tamamı geri dönüştürülebilir atıklardan tasarlandı.