Yönetmen Rian Johnson’ın Knives Out filmi için yeni bir fragman ortaya çıktı ve Daniel Craig‘i, aile reisini öldürmüş olabilecek zengin bir ailenin üyelerini sorgulamaya çalışan Benoit Blanc adında güneyli bir dedektif olarak görüyoruz. Suç romanı yazarı Harlan Thrombey (Christopher Plummer) 85. doğum günü Blanc ve ortağı Troy Archer’ın (Lakeith Stanfield) ardından öldü ve zengin ve züppe ailesinin bununla bir ilgisi olabileceğinden şüpheleniliyor.

Film hali hazırda %98 Rotten Tomatoes reytingine sahip ve Toronto Uluslararası Film Festivali’nden çıkan olumlu dedikodular iyi bir hype yarattı. Entertainment Weekly’ye göre, film, “yetenekli oyuncularının her birinin filmin sınırlı çalışma süresinde tam olarak kayıt olmaları için çok az yer açmaktan muzdarip olan aptal, sadık, fevkalade zekice bir polisiye”.

Chris Evans, Toni Collette (Hereditary), Jamie Lee Curtis, Michael Shannon ve birçok yıldızın rol aldığı Knives Out 27 Kasım’da vizyona girecek. Aşağıda filmin fragmanını izleyebilirsiniz.


Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?