Premier Lig sezonunun başında duyurulan Geo Merlin 20. yıldönümü topunun ardından Nike, daha soğuk aylar için hi-vis versiyonunu açıkladı. Yeni top, ilk kez 2004/05 Premier Lig sezonunda kullanılan Nike’in ilk Total 90 Aerow Hi-Vis topundan ilham aldı.

15 yıl önceki Total 90 Aerow’a atıfta bulunan yeni top, bir panelde sarı ve mavi bir renk tonuna ve “T90” logosuna sahip. Bu tasarım dokunuşu, kış sürümünün normalden farklı olduğunu gösteren normal sezon topunda görünmüyor. 2019/20 Hi-Vis Merlin, 1 Ekim’de Nike.com’da satışa çıktı ve ilk olarak 25 Ekim’de Premier Lig’de görünecek.

Ek olarak, Nike ikonik Hi-Vis Total 90 toplarını sınırlı sayıda yeniden yaratıyor. Aynı detaylandırma ve spesifikasyonlarla birlikte, 26 panelden elle dikilen 600 kopya bir hatıra kutusu ile çıkarılacak. Hi-Vis Total 90 topları 8 Kasım’da Nike web mağazasına ulaşacak ve ayrı ayrı numaralandırılacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

PUMA x First Mile iş birliğinden geri dönüştürülebilir koleksiyon

Spor giyim koleksiyonunu tamamı geri dönüştürülebilir atıklardan tasarlandı.