Nike, NBA’deki en büyük ekiplerin tümü için özel “City Edition” formaları ile geri döndü. Tıpkı önceki iki yılda olduğu gibi, 2019-20 Nike NBA City Edition koleksiyonu, kendilerini diğerlerinden ayıran NBA şehirlerine saygı duyuyor.

Her takımın forması, belirgin bir figür, simge ve şehrin bayrağından ilham alan Chicago Bulls “Sweet Home” üniforması gibi unutulmaz sloganlar içeriyor. Bulls’un ikonik siyah ve kırmızı renk yolu, bayrağın daha tanınan mavisi ile değiştirildi. Öte yandan, Atlanta Hawks üniforması, “Etkileyenler Şehri”ne (City of Influencers) saygı duyuyor ve yakasından geçen ve üst kısmın altından geçen şeftali parçaları ile gizli siyah renkte tasarlanmış.

Klasik ufuk çizgisi tasarımına sahip New York Knicks, ikonik gökkuşağı ufuk çizgisi logolu Denver Nuggets ve San Antonio Spurs’un kamuflaj baskısı da dahil olmak üzere üst kısımlardan bazıları benzer. Pistons ekibi de bir yıl öncesine kadar “Motor City” ve City forması modellerinin genel tasarımına bağlı kalmaya karar verdiler.

Nike NBA City Edition formalarının aşağıdaki galerideki fotoğraflarını görün ve Nike’nin tüm koleksiyonu önümüzdeki günlerde paylaşmasını bekleyin. Biz de yeni formalar geldikçe galeriyi güncelleyeceğiz.

Nike NBA City Edition formalardan almak için Nike Türkiye online mağazasını ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

PUMA x First Mile iş birliğinden geri dönüştürülebilir koleksiyon

Spor giyim koleksiyonunu tamamı geri dönüştürülebilir atıklardan tasarlandı.