Futbol sezonu hızlı başladı ve şimdi adidas Football’un 2019 The Icon Jerseys koleksiyonunu ortaya çıkarmak için mükemmel bir zaman.

1950’lerin ve 1960’ların forma tasarımlarından ilham alan geçtiğimiz yılın koleksiyonuna benzer şekilde adidas, en büyük Avrupa kulüplerinden beşine, Arsenal, Real Madrid, Juventus, Manchester United ve Bayern Münih’e övgülerini sunuyor. Her takıma, kendi kulübünün imza stillerini sağlam tutan, retro esintili uzun kollu bir forma hediye edildi. Her seçenek daha sonra işlemeli adidas marka ve göğsündeki bireysel klüp amblemi ile parlak bir grafik gövdeye sahiptir. Ek olarak, katlanabilir bir yaka bu klasik formaların tasarımını tamamlıyor.

Real Madrid ve Manchester United imza iç saha renk çizgilerini korurken, Arsenal ve Bayern deplasman formalarının tasarımını görüyorlar. Sonunda Juventus, neredeyse tamamen siyah bir görünüme sahip. Ne yazık ki bu kitler sahada giyilmeyecek.

İlgilenen hayranlar için adidas The Icon Jerseys koleksiyonu şimdi adidas’ın web sitesinde. Her bir formayı 65 € (yaklaşık 72 USD) karşılığında satın alabilirler.

Adidas The Icon Jerseys Koleksiyonu
Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

PUMA x First Mile iş birliğinden geri dönüştürülebilir koleksiyon

Spor giyim koleksiyonunu tamamı geri dönüştürülebilir atıklardan tasarlandı.