AC Milan kulübünün 120’inci yıldönümünü kutlamak için, PUMA dünya çapındaki taraftarlar için özel ve sınırlı sayıda yeni bir forma çıkardı.

Hatıra forması, AC Milan’ın 2019/20 iç saha formasıyla aynı renk paletini kullanıyor, ancak fotoğraflarda görebileceğiniz gibi altın dokunuşlar ile süslenmiş. Ek olarak, Milan’ın ünlü kulüp rozeti de altın rengindedir ve hemen altında “120” motifi içerirken, yakasında takımın Şeytan maskotu, kulübün kuruluş tarihi 1899 ve bugünün yılı bulunur. Özel bir dokunuş da siyah ve kırmızı çizgiler üzerine kurucusu Herbert Kilpin’in sözlerini görüyoruz: “We’re going to be a team of devils. Our colours will be red like flames and black like our opponents’ fear! (Biz bir şeytan ekibi olacağız. Renklerimiz alevler gibi kırmızı, rakiplerimizin korkusu gibi siyah olacak!)

Milan Foot-Ball ve Kriket Kulübü, 16 Aralık 1899’da Milan’da Kilpin tarafından kurulan ilk futbol takımıydı ve bugün güzel oyunun devlerinden biri olarak yerini alıyor. AC Milan, 7 Avrupa şampiyonluğu da dahil olmak üzere 48 büyük şapiyonluk kazandı. Aşağıdaki galeride orta saha yıldızı Suso tarafından modellenen formaları inceleyin.

PUMA tarafından tasarlanan hatıra forması, kulübün 15 Aralık’ta Sassuolo ile karşılaşacağı maçta ilk kez giyilecek. Her biri kendi seri numarasına göre basılmış ve 190 € fiyat etiketi ile satışa çıkan 1.899 adet ile limitli bir üretim yapılmıştır. Formanın yanı sıra, PUMA ayrıca yıldönümü tişörtleri, T7 antrenman ceketi, şapka, atkı ve miras futbol topu da tasarladı. Koleksiyonu ürünleri AC Milan’ın Casa Milan’daki resmi mağazalarından, San Babila’dan, San Siro Mağazasından ve online olarak store.acmilan.com ve puma.com adresinden satın alınabilir.

PUMA AC Milan 120’inci Yıl Forma

Real Madrid de EA Sports ile yaptığı iş birliğini 2019/20 sezonu için kullanılacak dördüncü forması ile kutluyor.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

PUMA x First Mile iş birliğinden geri dönüştürülebilir koleksiyon

Spor giyim koleksiyonunu tamamı geri dönüştürülebilir atıklardan tasarlandı.