Nike ve Virgil Abloh, uzun süredir devam eden ortaklıklarının, kadınların “Athlete In Progress” koleksiyonunun ikinci parçasını duyurarak devam edeceğini açıkladı. Yeni kapsül koleksiyon, Off-White™ x Nike Zoom Terra Kiger 5’i içeren ve Caster Semenya’nın yer aldığı bir kampanyayla başlatılan, bu yılın başlarında çıkan bir sürümü takip ediyor.

Koleksiyondaki ikinci kapsül için, Nike ve Abloh, serileri modellemek için 200 metre Dünya Şampiyonu atlet Dina Asher-Smith ile çalıştı. Atletizmden etkilenen koleksiyon, pist üstleri ve koşu taytları da dahil olmak üzere sarı renkte birkaç parça görüyor. Başka bir yerde, kapsül hafif dış giyim, ton siyahı teknik yelek-sırt çantası ve sarı, siyah ve beyaz kravat boyası efektinde parçalar içeriyor.

Ek olarak, en son “Athlete In Progress” kapsülü, bu yılın başlarında daha yakından bir göz atmadan önce, Off-White™ İlkbahar/Yaz 2019’da ilk kez denenen üç Off-White™ x Nike Vapor Street renk geçişinin tanıtımını görüyor. Spor ayakkabı, tekstil alt katmanlara sahip yarı saydam bir kaplamaya, React köpük yastıklama sistemine ve çeşitli imza Virgil Abloh tasarım dokunuşlarına sahiptir. Çıkışa sunulacak üç renk “Black/White/Black/Laser Fuchsia”, “Polarized Blue/Tour Yellow” ve “our Yellow/Black/Light Bone” oldu.

Koleksiyonun lansmanı ile birlikte Abloh, projenin kökenini şöyle anlattı: “Nike ile geçen yaz bu projenin koşu projesi hakkında konuşmaya başladım ve o zamanlar, atletizm ve atletizm stillerinden çok ilham aldım. Sonuç olarak, Nike’ın seçkin atletizm şampiyonlarından bazılarını SS19 Off-White pist şovuma koleksiyonun geliştirilmesi ve sergilenmesi için doğal öncü olarak katılmaya davet ettim. ”

Off-White™ x Nike Vapor Street de dahil olmak üzere “Athlete In Progress” koleksiyonunun ikinci partisi, 14 Kasım’da seçili mağazalar ve Nike web mağazasında satışa çıkmak üzere hazırlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.