Louis Vuitton, The New Formals olarak adlandırılan en son erkek deri ürünleri koleksiyonu ile karşımızda. Johan Sandberg tarafından çekilen bir lookbook’ta ortaya çıkan Louis Vuitton, her yıl Virgil Abloh‘un sanatsal yönetimi altında tasarlanan 3 yeni deri stili de dahil olmak üzere 7 şekil sunmaya hazırlanıyor.

Louis Vuitton The New Formals

Louis Vuitton The New Formals koleksiyonu, geleneksel iş aksesuarı bileşenlerinin yanı sıra Abloh’un LV vizyonundan arketip tasarım tropiklerini birleştirdiği için zahmetsizce zariftir. Sonuç olarak, moda evinin iş yaşam tarzı müşterisi, form ve işleve değer veren bir kişi olarak yeniden tasarlandı ve onlara, aynı şekilde kenarlarda kare şeklinde, tamamen gri bir LV monogramı bulunan siyah premium deriden yapılmış bir evrak çantası sağladı, son LV çantalarına benzer olarak.

Başka yerde, marka, moda evinin imzalı donanım zincirini mat siyahla birleştiren, esnek, kabartmalı LV monogram derisinden yapılmış bir Steamer PM el çantası sunuyor. Diğer önemli eklemeler arasında, turuncu D-halka parçasının yanı sıra ön tarafta büyük yapılandırılmış ceplere sahip seyahat odaklı bir iş çantası ve sofistike pürüzsüz koyu kahverengi deri iş çantası yer alıyor.

Louis Vuitton The New Formals

Aşağıdaki galerideki Louis Vuitton “The New Formals” koleksiyonuna bir göz atın ve dünyadaki butiklerinden ve şimdi Louis Vuitton’un web sitesinden istediğiniz çantayı satın alın. Koleksiyonun geri kalanı bu baharın sonlarında çıkış yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.