Volkswagen, The Last Mile adlı yeni bir kampanya filminde ikonik Beetle modeline veda etti. The Beatles’ın “Let It Be” adlı gençlik korosunun cover’ına uyan kısa animasyon filmi, Ren McCormack, Kevin Bacon, Andy Warhol ve Andy Cohen’i cameo görünümleri için bir araya getiriyor ve her biri klasik otomobilin hafif yürekli ruhunu yakalamaya yardımcı oluyor.

Volkswagen Beetle, 1960’larda kült bir slogan haline gelen “küçük güzeldir”i kutlayan ama öncesinde “halkın arabası” olarak geliştirilen model 1930’lardan beri üretiliyordu. 81 yıllık üretim çalışmasında VW 23 milyondan fazla Bettle satmaya devam etti ve bu da yollarımızı zarafetle en çok tanınan otomobillerden biri haline getirdi.

Bugün Volkswagen, Beetle’ı herkes tarafından nasıl sevildiğini açıklayan bir filmde gönderiyor. Animasyon, büyümekte olan, bir aileyi başlatmak, çocuklarını okula göndermek ve hippi hareketi ve Andy Warhol’un en parlak zamanı gibi 70 yıllık ikonik anlardan – Volkswagen Beetle’a sahip olmak gibi kilometre taşlarından geçen genç bir adamı tasvir ediyor. Aşağıdaki Volkswagen Beetle The Last Mile videosunu izleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.