BMW kısa süre önce, ilk 1972’de üretime başlayan otomotiv üreticisi M GmbH’ın tarihini anımsatan sınırlı 2020 M4 Modeli /// M Heritage Coupe modellerini piyasaya sundu. Dünya çapında sadece 750 Coupe ile sınırlandırılmış olan bu model, Laguna Seca Blue, Velvet Blue ve Imola Red II isimli 3 renk ile gelecek.

Yeni modelleri, üç M renkte ofset dekoratif şeridi kullanan karbon fiber takviyeli plastik (CRFP) bir çatı içermektedir. Diğer detayları, Orbit Grey renkli 265/30R20 ön ve 285/40R20 arka runflat olmayan, karışık performans lastiği ile tamamlanmış, işlenmiş 20 inçlik BMW M hafif alaşım jantları içerir.

ABD’ye özgü sürüm, Laguna Seca Blue renkli otomobiller için turkuaz dikişli Silverstone / Siyah deriden yapılmış tam Merinos Deri M Spor koltuklardan, Velvet Blue renkli otomobiller için mavi kontrast dikişli Silverstone / Siyah deriden oluşan, renk koordineli iç mekanlara sahiptir ve Imola Red II boyası kullanan araçlar için kırmızı kontratlı kırmızı / siyah deri. Karbon döşeme ve kapı eşikleri, modelin numarasını belirlemek için “Edition /// M Heritage” logosunu ve ayrıca “1/750” logosunu taşıyor. Döşeme, paketin parçası olarak üç BMW M rengini eşit şekilde kullanıyor ve benzersiz görsel estetiğini daha da artırıyor. Koltuk başlıkları üstüne daha fazla logo işlenmiş.

Performans açısından, yeni Heritage modeli, M4 Competition Package Coupe’ye dayanarak, 444 BHP ve 551Nm tork ile tahrik ederek, otomobilin elektronik olarak 248 kilometre maksimum hız ile yalnızca 3.8 saniyede 0’dan 100’e ulaşmasına olanak sağlıyor. Competition Package Adaptif M Süspansiyonu, yeniden yapılandırılmış Konfor, Spor ve Spor + sürüş modlarının yanı sıra yeni yaylar, şoklar ve viraj denge çubukları içeren performans ve kullanımı iyileştirmek için daha da geliştirilmiş. Standart M4’ün Aktif M Diferansiyel ve DSC Dinamik Stabilite Kontrolü ayrıca Competition Package donanımlı araçlara uyacak şekilde geliştirilmiş.

Fotoğraflarda 2020 M4 Modeli /// M Heritage Coupe modellerine göz atın. BMW’nin web sitesi üzerinden aracın çıkacağı zaman ve satın alınmasıyla ilgili daha fazla bilgi için kayıt olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.