Polaroid Originals, bir iPhone veya Android’in dijital görüntü kütüphanesinden fiziksel Polaroid fotoğrafları üreten bir yazıcı olan yeni Polaroid Lab cihazının piyasaya sürülmesiyle, ilk olarak yedi yıl önce görülen bir konsept üzerinde genişliyor.

Polaroid Lab, yazıcının üzerine bir akıllı telefon yerleştirildiğinde ekran aşağı doğru ilerlemeye başlar. Ardından, cihaz daha önce telefonda çekilmiş bir fotoğrafı yeniden çeker, görüntüyü film için optimize eder ve yerinde Polaroid biçiminde yazdırır. Yazıcının fiziksel tasarım dili, siyah beyaz gövdesi, kırmızı analog düğmesi ve gökkuşağı markasıyla Polaroid’in orijinal cihazlarına sadık kalıyor.

Eşlik eden bir uygulama, kullanıcıların geleneksel Polaroid kameralarında bulunmayan bir özellik olan pozlama ve renk düzeltme gibi Instagram’ın düzenleme moduna benzer çeşitli ayarları değiştirmelerine izin veriyor. Bu uygulama aynı zamanda orijinal görüntüyü dokuz ayrı baskıya bölerek büyük bir görüntüyü Polaroid kolajına çevirme seçeneği sunuyor. Polaroid Lab, Mikro USB üzerinden şarj ediyor ve şirket tek bir şarjın bir ay kadar sürmesi gerektiğini iddia ediyor. SX-70 hariç her türlü film cihaz tarafından kabul ediliyor.

Polaroid Lab, gelecek ay 10 Ekim’de çevrimiçi mağazalarda ve belirli mağazalarda satışa çıktığında 100 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Diğer teknoloji haberlerinde Apple merakla beklenen Eylül etkinliğini gerçekleştirdi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apple yeni MacBook Air ve iPad Pro modellerini tanıttı

Hız, bellek ve kullanıcı deneyimine odaklanılmış.

Samsung Unpacked etkinliğinde neler tanıtıldı?

Özellikle Galaxy S20 Ultra modeli oyunu değiştireceğe benziyor.

HONOR en yeni teknoloji ürünlerini canlı yayınla duyurdu

HONOR View 30 Pro, HONOR Magic Book, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Magic Earbuds ortaya çıktı.

realme Buds Air kablosuz kulaklık Mart ayında geliyor

Kablosuz kulaklık sarı, siyah ve beyaz renk seçenekleri işe gelecek.