Geçen yaz ilham verici bir video paylaşan Nike, “Sports Changes Everything” (Spor Her Şeyi Değiştirir) kampanyasının en son parçasını açıkladı. Bu kez Nike, WNBA oyuncusu Elena Delle Donne ve ablası Lizzie’yi “Carry Me” videosu ile göz önüne çıkardı.

Bir dakikalık videoda “Carry Me” başlıklı videoda Delle Donne ile serebral palsi ve otizmi olan kız kardeşi Lizzie ile yakın ilişki içinde olduğuna odaklanıyor. Lizzie hem sağır ve hem de kör olduğundan, iletişim kurmalarının tek yolu dokunma ve koku alma.

Delle Donne video boyunca ablasını taşırken görünse de, Washington Mystics takımının yıldızı, kendisini taşıyanın Lizzie olduğunu itiraf ediyor. Çünkü Delle Donne, kariyer kararlarının çoğunu Lizzie’ye ve O’na olan mesafeye dayanarak verdi.

Nike TR

Geçen yaz Delle Donne ablasından esinlenerek bir basketbol spor ayakkabı çıkardı. “If you have a body, you are an athlete.” (Vücudun varsa, sen bir atletsin.) gibi mesajlar içeren Nike Air Zoom UNVRS modeliydi.

Nike “Sports Changes Everything” kampanyasının yeni parçası “Carry Me” videosunu hemen aşağıda izleyin.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

PUMA x First Mile iş birliğinden geri dönüştürülebilir koleksiyon

Spor giyim koleksiyonunu tamamı geri dönüştürülebilir atıklardan tasarlandı.