Liverpool, eski teknik direktörü Bob Paisley’den esinlenen formayı çıkarmasının üstünden çok geçmeden, New Balance’in Merseyside kulübü ile beş yıllık sözleşmesi sona ermesi konusu gündeme geldi. Forbes ise Liverpool’un yeni dönemde Nike ile rekor bir anlaşmaya varacağını raporladı.

Şampiyonlar Ligi’nin son şampiyonu ve geçen sezon Premier Lig’i şampiyon olarak tamamlamaktan sadece bir puan eksik kalan Jurgen Klopp’un takımı şüphesiz en son zamanlarda büyük miktarda ilgi ve popülerlik kazanmıştı. Muhtemelen son başarıları spor giyim üreticisi Nike ile 2020/21 sezonundan itibaren geçerli olacak yüksek bir anlaşma yapmaları için yeterli. Şu anki İngiltere rekoru Manchester United ve ekibe 75 milyon sterlin veya yılda yaklaşık 92 milyon dolar ödeyen adidas tarafından tutuluyor. New Balance’ın Kırmızılar’a yapılan sözleşme uzatma teklifi reddedildi, Nike bu kadar büyük bir miktar ödemeye gerçekten istekliyse, New Balance’ın benzer bir teklifi sunabilmesi çok olası gözükmüyor.

Nike’ın Liverpool FC’ye ilgisinin bu yılın nisan ayının başlarında olduğu bildirildi, ancak o sırada adidas’ın öndeki rakip olduğu öne sürüldü. Şu anda, Nike veya Liverpool FC’den, potansiyel rekor kıran anlaşma hakkında bir açıklama yok, bu yüzden hikaye ilerledikçe bizi izlemeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

PUMA x First Mile iş birliğinden geri dönüştürülebilir koleksiyon

Spor giyim koleksiyonunu tamamı geri dönüştürülebilir atıklardan tasarlandı.