Müzik dünyası Mac Miller’in zamansız kaybını yas tutmaya devam ederken, sanatçının ailesi ve yapımcı Jon Brion, Swimming için muadil olarak öngörülen ölümünden sonra LP’yi çıkarmak için bir araya geldi. Mac Miller Circles albümü şimdi yayınlandı.

Brion, Apple Music’ten Zane Lowe’a “Geliyor ve beş ya da altı şey çalıyor. Hip-hop eğilimli daha fazla şeyler vardı ve harika ve eğlenceli ve kişiseldi – parçalar zaten ilginç bir yere işaret ediyordu. Bunlardan birkaç tanesinden sonra, ‘Ne yapacağımdan emin olmadığım diğer şeyleri aldım’ diyor. ”Bu değiştirilemeyen parçalar Miller’in müzikalliği, melodisi ve kırılganlığını Circles albümünde ortaya çıkarıyor.”

Mac Miller Circles

Ölümünden sonra çıkan albüm, 2018’de kazara aşırı doz sebebiyle ölümünden kısa bir süre önce Brion ve Mac Miller arasındaki bir dizi sohbete dayanarak tamamlandı. 12 parçadan oluşan Circles, Miller’ın son kayıtlarına canlı perküsyon, dizeler ve çeşitli overdub’lar ekler. Önceden paylaşılan “Good News” şarkısının en önde olduğu albümün diğer şarkıları “Circles,” “Complicated,” “I Can See,” “That’s on Me,” “Hands” ve “Once a Day” her zamanki hip-hop eğilimlerinden uzaklaştı.

Mac Miller – Circles albümü aşağıdaki Apple Music ve Spotify linklerinden dinlenebilir.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

The Weeknd dördüncü stüdyo albümü After Hours ile karşımızda

“Beyin eriten psikotik bölüm” sonunda geldi.

Billie Eilish, James Bond: No Time to Die film şarkısını ortaya çıkardı

Yıldız şarkıcı bir 007 tema şarkısı yazıp söyleyen en genç şarkıcı oldu.

Selena Gomez üçüncü stüdyo albümü Rare ile geri döndü

5 yıllık zor geçen bir aranın ardından Selena yeni albümü ile karşımızda.

Justin Bieber Changes albümü ile dönüşünü tamamladı

Albümde Travis Scott, Kehlani, Quavo, Post Malone gibi yıldızlar da yer alıyor.