San Diego Comic Con’dan ilk fragmanı çıkan Star Trek: Picard, New York Comic Con’da, ünlü Starfleet kaptanının daha önce vaat ettiği eski dostlarından bazılarını geri getirerek ikinci bir tam uzunlukta fragman yayınladı.

Fragman, Sir Patrick Stewart’ın Kaptan Jean-Luc Picard karakterinin, doğal bir bağda emeklilik ve yalnızlık hayatı yaşadığını, görünüşte travma sonrası stresten muzdarip göründüğünü gösteriyor. Sükuneti bulma çabası, genç bir kadın ona yaklaştığında ve yardımını istediğinde aniden sona erer. Tekrar harekete geçen Picard, Federasyonun artık bildiği ve saygı duyduğu şey olmadığını gördü. Kıza yardım sözü veren Kaptan, hem yeni yüzleri hem de eski dostları “geleceği düzeltmek” misyonuyla işe alıyor.

Sir Patrick Stewart’ın yanına eklenen Isa Briones, Santiago Cabrera, Michelle Hurd, Alison Pill, Harry Treadaway ve Evan Evagora gibi yeni oyuncu kadrosunun yanı sıra Jeri Ryan, Brent Spiner ve Jonathon Frakes gibi eski yıldızlar da rol alıyor.

Amazon Orijinal Yapımı Star Trek: Picard 24 Ocak 2020’de izlenebilecek. Şimdilik aşağıdaki en yeni fragmanını izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?